Предложение

Materiały budowlane

Budując lub remontując mieszkanie czy dom dobrze jest mieć stały i szybki dostęp do wielu różnych materiałów budowlanych. Nasza firma dba o to, aby spełnić oczekiwania naszych klientów, aby budowa lub remont mógł przebiegać sprawnie, szybko bez zbędnego oczekiwania na materiały budowlane. Naszą domeną jest sprzedaż hurtowa i detaliczna wyspecjalizowanych materiałów budowlanych, izolacyjnych, sanitarnych, stolarki drzwiowej, materiałów dachowych, płytek ceramicznych itp. Jesteśmy przekonani iż każdy klient znajdzie tu wszystko to czego szuka i potrzebuje.

Usługi

Nasza firma specjalizuje się w doradztwie handlowym, transporcie krajowym i międzynarodowym, a także pełnimy usługi budowlane – tynkowanie różnych powierzchni. Pośrednictwo handlowe to główny profil naszej firmy. Posiadając partnerów w różnych krajach, z łatwością pomożemy Państwu w poszukiwaniu klientów, a także w sprzedaży produktów na nowych rynkach. Dysponujemy samochodami dostawczymi, tym samym zapewniamy tani, szybki i bezpieczny transport na terenie Polski, Europy, oraz poza granicami unii europejskiej. Kompleksowa realizacja naszych usług pozwoli usprawnić produktywność, zaoszczędzić czas i pieniądze. Z całą pewnością, wybierając naszą firmę, zyskują Państwo najwyższą jakość usług i gwarancję niskich cen, czyli pełne zadowolenie.

Kominki wentylacyjne

Kominki wentylacyjne stosowane są do przeprowadzenia i wyprowadzenia przewodów wentylacyjnych ponad dach, do wentylowania pomieszczeń poddasza jak i pomieszczeń kuchennych i sanitarnych. Przejścia dachowe są wyprofilowane do kształtu blachodachówki. Wysokiej jakości uszczelnienie butylowe trwale wypełnia połączenie podczas montażu podstawy do blachy. Kolorystyka kominków pozwala na estetyczne dopasowanie go do pokryć dachowych.

Drzwi

Zainteresowanie produktami znajdującymi się w ofercie GGD utwierdza nas w przekonaniu, że kierunek, który obraliśmy jest właściwy. Cały czas staramy się aby sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku.

Oferujemy państwu:

Drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, drzwi wewnętrzne ramiakowe, drzwi wewnętrzne modułowe, drzwi wewnętrzne frezowane, drzwi wewnętrzne okleinowane, drzwi wewnętrzne lakierowane, skrzydła wewnątrzklatkowe, drzwi dwuskrzydłowe, skrzydła techniczne, skrzydła przeciwpożarowe, drzwi zewnętrzne stalowe, drzwi zewnętrzne drewniane, drzwi zewnętrzne drewniane.

Контакт

Телефон: +48 87 5161 500
Телефон: +48 503 676 449
Телефон: +370 619 156 37
Эл. адрес: ndxtrade@gmail.com
Website: http://www.ndxtrans.pl

NDX TRANSPORT Dariusz Moluszys
Trakiszki 4,16-515 Puńsk
NIP: 844-195-48-33
Reg: 200364925